Kancelarie Adwokackie
Andrysiak - Nowysz


ul. Wyszyńskiego 85/5
66-400 Gorzów Wlkp.
Tel. 95 729 99 80
Fax. 95 729 97 85
kontakt@andrysiak-nowysz.pl

ZESPÓŁ

ADWOKAT PATRYK ANDRYSIAK


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego).


W roku 2011 ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Zielonej Górze i podjął działalność adwokacką.


Współpracuje na stałe z prawnikami z kraju i za granicą. Szczęśliwy mąż i tata. Z zamiłowania sportowiec. Biegle włada językiem angielskim.


Specjalizuje się w problematyce prawa gospodarczego (w szczególności prawa spółek i prawa umów w obrocie gospodarczym), prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa energetycznego, prawa własności przemysłowej oraz prawa nowych technologii.


Występuje jako pełnomocnik w postępowaniach gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, podatkowych i z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Obrońca i pełnomocnik w sprawach karnych i karno – skarbowych. Doradca w sprawach z zakresu prawa spółek i umów w obrocie gospodarczym. Członek Rad Nadzorczych Spółek Prawa Handlowego.ADWOKAT KRZYSZTOF NOWYSZ


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, a także Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie ukończył kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.


W roku 2017 ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Zielonej Górze i podjął działalność adwokacką.


Od roku akademickiego 2013/2014 pozostaje uczestnikiem studiów doktoranckich, przygotowując rozprawę doktorską (Katedra Postępowania Cywilnego).


Biegle włada językiem angielskim. Współpracuje stałe z prawnikami w kraju i za granicą. Do jego zainteresowań należy: polityka, muzyka, film oraz sport.


Specjalizuje się w problematyce prawa gospodarczego (w szczególności prawa spółek i prawa umów w obrocie gospodarczym), prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego.


Występuje jako pełnomocnik w postępowaniach gospodarczych, cywilnych i administracyjnych. Pełni funkcję obrońcy i pełnomocnika w sprawach karnych i karno – skarbowych. Doradza w sprawach z zakresu prawa spółek i umów w obrocie gospodarczym.

Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak
ul. Wyszyńskiego 85/5
66-400 Gorzów Wlkp.
Kom. 691 981 680
andrysiak@andrysiak-nowysz.pl

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Nowysz
ul. Wyszyńskiego 85/5
66-400 Gorzów Wlkp.
Kom. 604 344 820
nowysz@andrysiak-nowysz.pl